Kutsume treenereid ja sportlaseid täiendkoolitusele!

IMG_9075-1-99919. mail on treenerid, sportlased ja teised huvilised oodatud kuulama koolitust teemadel „Grooming“ ja  „Sporthobuste söötmine“.

Hiljuti läbiviidud treenerite eriosakoolituse tagasiside põhjal otsustas Eesti Ratsaspordi Liidu koolitus-ja arendusprojektide juht Therje Prohorova korraldada eraldi veterinaaria ja groomingu teemalise koolituse, sest huvi nende valdkondade vastu on suur.  Just viimane, groomimine, on täiendkoolituse kavas esimest korda ja selle raames käsitletakse teemasid alates groomingu ajaloost kuni groomi elukutseni välja. Lektor Anni Mägi on treener ja sportlane, kellel on pikaajaline kogemus nii Eestist, kui Hollandist, kus ta töötas groomi ja kodusõitjana erinevate tippsportlaste tallides.

Sporthobuste söötmisest räägib Eesti üks tuntumaid veterinaare Tiit Siiboja, kes selgitab siin põhilisi tõdesid ning jagab kasulikke näpunäiteid, mis kuluvad kindlasti ära ka kogenud hobuseinimesele.

Tallinnas toimuv koolitus algab 19.mail kell 16:00 ja lõpeb orienteeruvalt kell 20:00. Täpsem ajakava, hinnad ja registreerimine: http://www.ratsaliit.ee/koolitus/taiendkoolitus-treeneritele-ja-sportlastele/

Comments are closed.