Pill ja Klettenberg lõpetasid Venemaal GP kõrgetel kohtadel

Hobumaailm

Pühapäeval jõudis Venemaal Moskva oblastis asuvas Maxima Ratsakeskuses lõpule CSI2* tasemega rahvusvaheline takistussõiduvõistlus, mille Grand Prix sõidus jõudsid arvestatavale auhinnalisele kohale nii Rein Pill kui Gunnar Klettenberg.

Maxima Grand Prix viidi CSI2* tasemel läbi kõrgusel 145 cm ja selle ümberhüpetele pääses 9 võistluspaari alustanud 32st. Ümberhüpetel keegi vigu vältida ei suutnud ja nii võitis Grand Prix kiire neljaga mõned aastad tagasi Tallinn International Horse Show`gi võitnud paar Anna Gromzina ja tänaseks 16-aastane Pimlico. Neljandale positsioonile sõitsid end Rein Pill ja A Brok, viiendale Gunnar Klettenberg ja Traffic. Kertu Klettenberg ja Toscana lõpetasid põhiparkuuri üheksa, Gunnar Klettenberg ja Quote üheteistkümne karistuspunktiga.

Rein Pill saavutas pühapäevasel võistluspäeval veel ühe auhinnalise koha, milleks oli neljas hobusega Alfons Ra kõrgusel 135 cm. Selle sõidu parima tulemuse tegi venelane Mihail Safronov hobusega Beaufort.

Kertu Klettenberg ja Rein Pill teatesõidu autasustamisel. Foto: Stas Mulyar

Kertu Klettenberg ja Rein Pill teatesõidu autasustamisel. Foto: Stas Mulyar

Laupäeval õnnestus Kertu Klettenbergil koos Rein Pilliga võita harva korraldatav teatesõit, mis peeti kõrgusel 125 cm ja Tabel C põhimõttel. Sellises sõidus on mõlemad osalejad korraga väljakul, teatevahetus toimub hetkel, mil esimene võistleja on raja läbinud või teinud rajal esimese vea. Eesti võistkonnal Kertu Klettenbergil ja D.Ladyl ning Rein Pillil ja Sinequamonil õnnestus lähimaid konkurente edestada enam kui viie sekundiga. Kokku osales teatesõidus kuus paari.

Reedeses suure ringi sõidus kõrgusel 140 cm jõudsid auhindadele Gunnar Klettenberg ja Rein Pill. Sõidu võitis Vladimir Beletsky hobusega Rocketman, Gunnar saavutas hobustega Traffic ja Quote vastavalt viienda ja seitsmenda koha. Kuuendaks platseerus Rein Pill hobusega A Brok. Neljapäeval lõpetas Rein Pill kõrgusel 130 cm hobusega Alfons Ra kuuendal, Kertu Klettenberg hobusega D.Lady seitsmendal kohal, sama päeva 140 cm sõidus olid Pill ja A Brok seitsmendal auhinnalisel, Kertu ja Toscana kümnendal kohal.

Eeloleval nädalavahetusel Maximas rahvusvahelised võistlused jätkuvad, läbi viiakse meie liiga MK-etapp tasemel CSI2*-W.

Tulemused

Comments are closed.