Urmas Raag ja Carlos lõpetasid Soome GP-Finaali Grand Prix kolmandal kohal

Hobumaailm

Möödunud nädalavahetusel peeti Soomes sealse rahvusliku takistussõidu GP sarja finaal, mille Grand Prix lõpetasid kolmanda kohaga Urmas Raag ja Carlos.

Soome GP sarja Grand Prix peeti kahevoorulisena, kus esimese vooru takistuste kõrguseks 145 cm, teises 150 cm. Eestlastest võtsid nimetatud sõidust osa Urmas Raag ja Kullo Kender. Paremini läks Raagil Carlosega. Esimese vooru lõpetasid Raag ja Carlos ühe karistuspunktiga, teises voorus olid puhtad. Kogutud karistuspunkt andis kokkuvõttes kolmanda koha võitjate Julia Engblomi ja Verdi ning Jukka Rantaneni ja Cadanzi järel.

Kullo Kender ja LRK Artas kogusid sarnaselt Raagiga esimeses voorus ühe karistuspunkti, kuid teises voorus kogunes neid 16 ning leppida tuli kümnenda kohaga. Kullo osales ka hobusega LRK Acer, kuid selle hobusega jäi esimese vooru tulemuseks 11 karistuspunkti.

Kender oli aga edukas reedel peetud 130 cm sõidus, kus oli 61 osaleja hulgas parim hobusega LRK Astrid L, olles lisaks Artasega kuues. Samas sõidus saavutas viienda koha Urmas Raag hobusega Ibelle van de Grote Haart. Hobusega LRK Contigran oli Kender kolmas kõrgusel 120 cm. Eestlastest osales veel Olesja Mironjuk, kes laupäeval saavutas hobusega Loretta kõrgusel 120 cm neljanda koha.

Soome võistluse tulemused

Comments are closed.