Pille-Riin Roosileht jätkab peale maratoni Bredas 23. kohal

Tekst: Hobumaailm

Laupäeval peeti Bredas ponirakendite MM-il maraton, mis kulges üsnagi ekstreemsetes oludes. Pille-Riin Roosileht jätkab peale maratoni 23. positsioonil.

Mitmeid päevi Bredas kestnud vihm ei lakanud ka maratoni võistluspäeval ning kõikvõimalikud liikumistrajektoorid muutusid veelgi mudasemaks. Omamoodi mudaralliks kujunes ka rakendite maraton, mida alustasid ühesed ponid. Pille-Riin Roosileht lõpetas maratoni 25. kohal. Pille-Riin oli pärast sooritust küll naerul näoga, kuid väga rahule tulemusega ei jäänud. Topper oli esimesel takistusel enda kohta suhteliselt kiire, kuid see muutus järgnevatel takistustel. Raske pinnas sai tõenäoliselt hobusele, kellel maraton kunagi pole just tugevaim koht olnud, saatuslikuks. Kui kaks päeva tagasi sai Pille-Riin nimetada tulemust hooaja parimaks, siis maratoni nimetas noor kutsar Topperi hooaja halvimaks. Pühapäeval on kavas täpsussõit, loodame parimat. Pille-Riin asub starti 23. positsioonilt 181.2 karistuspunktiga. Mõtteline Eesti-Soome maavõistlus MM-il jätkub. Sarnaselt reedega asub Pille-Riini ees soomlanna Leena Vähä-Erkkilä, kellel karistuspunkte 180.54. Kumb sportlane sellest võistlusest võitjana lahkub, näeme pühapäeval.