Kes sa oled?

Kes sa oled?

Sellest nn. rollivaliku menüüst leiad informatsiooni teemade ehk “rollide” kaupa. Igal teema leheküljel on erinev vertikaalne menüü.

“Hobuhuvilise” leheküljel on info eelkõige selle kohta, kuidas ratsutamisega algust teha.

“Sportlase” leheküljelt leiad infot eelkõige võistlustingimuste, litsentside, järkude, edetabelite ja kõige muu ratsutamist kui võistlussporti puudutavate küsimuste kohta.

“Hobuseomaniku” leheküljelt leiab kõike mis puudutab hobuste registreerimist, hobuste litsentse, vaktsineerimist, veterinaarinfot, tervishoidu, transporti jne.

“Treeneri” leheküljel on juttu treenerikutsest, kategooriatest, koolitustest jne.

“Ametniku” leheküljel asuvad ERL ja FEI ametnike nimekirjad, määrustikud jne.

“Klubi” lehekülg on mõeldud eelkõige klubide esindajatele, sealt leiab klubide nimekirjad, edetabelid, infot klubivahetusest, võistluste korraldamisest, jne.

“Tallide” leheküljelt saavad tallide omanikud ja esindajad infot tallide atesteerimise, RK programmi ja tallide otsingu andmebaasi kohta.

“Vabatahtlike” lehekülg on mõeldud neile tublidele hobuhuvilistele kes löövad võistlustel kaasa vabatahtlikena. Seal saab infot vabatahtliku tegevuse kohta, leiab infot võistluste kohta, kuhu hetkel vabatahtlikke vajatakse.

“Ajakirjaniku” lehekülg on meediaväljaannete esindajatele. Sealt leiab ratsaspordialade tutvustused, infot meie tippratsasportlaste kohta ning tulevikus ka Ratsaliidu pildipanga.