ERL toetajad ja partnerid

Eesti Ratsaspordi Liidu partnerid annavad oma toetusega panuse ratsaspordi arengule ja kasvule Eestis. Suur tänu!

Alexela – Eesti ratsaspordi suurtoetaja

Alexela Group on valdusfirma, mis tegutseb kolmes ärivaldkonnas – energeetika, kinnisvara ja metallitööstus. Ettevõte pöörab oma tegevuse juures tähelepanu keskkonnahoiule ja lähtub sotsiaalse vastutustundlikkuse põhimõtetest. Gruppi kuuluv ettevõtte Alexela Oil on olnud ratsaliidu ja Tallinn Horse Show suursponsor selle ürituse algusaegadest saadik. Alexela Oil tegeleb mootorikütuste müügiga ja omab suurimat tanklate ketti Eestis.
www.alexelaoil.ee

 

Postimees ja Postimees Grupp – ERL meediapartner

Postimees

Ajaleht Postimees on Eesti suurim kvaliteetpäevaleht, mis ilmub kuuel päeval nädalas, esmaspäevast laupäevani.
postimees.ee on uudisteportaal, kus kajastatakse päevakajalisi eesti- ja välismaiseid uudiseid ning arvamusi. www.postimees.ee 

Ajaleht Postimees kuulub Postimees Gruppi, mis on Baltikumi suurim meediakontsern
Grupi tegevus hõlmab trüki – ja internetimeedia teenuseid ning televisiooni- ja raadioteenuseid.

 

HAVAS ESTONIA (endine IDEA GROUP) – ERL turunduspartner

Havas Estonia on auhinnatud, täisintegreeritud turunduskommunikatsiooni agentuur spetsialiseerunud pakkuma 360kraadist teenust.
https://havas.ee/

 

Eesti Olümpiakomitee – ERL partner

Eesti Olümpiakomitee

Eesti Olümpiakomitee on spordi katusorganisatsioon, mille liikmeskonnas on 63 spordialaliitu, 15 maakonna spordiliitu, 4 linnade spordiliitu ja 16 üleriigilist spordiühendust. Lisaks kuulub sinna 25 eraisikut. EOK seisab ausa mängu põhimõtete ja olümpiaväärtuste eest. Eesti Ratsapordi Liit on Eesti Olümpiakomitee liige.
www.eok.ee

 

Kultuuriministeerium – ERL partner

Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium koos oma asutustega töötab eesti rahvusliku identiteedi säilimise ning elujõulise kultuuriruumi tagamise ja arengu nimel.
www.kul.ee

 

Kultuurikapital – ERL partner

Kultuurikapital

Eesti Kultuurkapital on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle tegevuse eesmärk on kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu.
www.kulka.ee

 

Hasartmängumaksu Nõukogu – ERL partner

Hasarmängumaksu Nõukogu

 

Hasartmängumaksu Nõukogu (HMN) on loodud Riigikogu poolt hasartmängumaksu laekumistest toetuste jagamiseks spordi-, kultuuri-, teadus-, laste-, noorte-, pere-, meditsiini- ja hoolekandeprojektidele. www.hmn.ee

 

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet – ERL partner

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti peamiseks ülesandeks on linna sporditegevuse ja noorsootöö kavandamine ja korraldamine.
www.tallinn.ee/est/spordinoorsooamet

 

 

Tallink – ERL reisipartner

Tallink Grupp AS on Läänemere üks suuremaid ja edukamaid laevafirmasid, nende laevastikku kuulub hetkel kokku 18 reisi- ja kaubalaeva. Tallink Grupile kuuluvad kaks kaubamärki – Tallink ja Silja Line.
www.tallink.ee

 

Ecerö Line Cargo – ERL reisipartner

Ecerö Line Cargo abiga jõuavad suured hobuste autod soodsamalt Soome. Koostööleping lihtsustab oluliselt hobustega Soomes võistlustel käimist.
https://www.eckeroline.ee/

 

Nordic Hotel Forum – ERL hotellipartner

 

Nordic Hotel Forum majutab ratsutajad ja nende meeskonnad kõikide suuremate võistluste ajal. Hotell on valitud ka parimaks konverentsihotelliks Tallinnas ning edestab teisi oma teeninduse ja toitlustuse kvaliteedi poolest. Hotellile on antud välja Eestis esimene neljatärni superior-taset tõendav tunnistus. www.nordichotels.eu

 

Ibis Tallinn Center – ERL hotellipartner

Ibis Tallinn Center on ratsaliidu majutusparnter alates 2019. aastast.

http://ibis-tallinn-center.hotelintallinn.com

 

Hobumaailm.ee – ERL meediapartner

Hobumaailm.ee kajastab ratsaspordi uudiseid nii Eestist kui välismaalt. Hobumaailm on ERL’i hea meediapartner, kellega koostöös võetakse sageli ette ka suuremate võistluste kajastamine kodumaal.
http://hobumaailm.ee/