Edukas nädalavahetus mitmel rindel

Koolisõitjad Soomes, takistussõitjad Itaalias ja Belgias, kestvusratsutajad Prantsusmaal – edukas nädalavahetus eestlastele lõppes mitme tubli tulemusega.
Meie koolisõitjad olid esindatud Soomes Ypäjäl, kus Dina Ellermann ja Donna Anna olid kolmandad nii CDI3* GPs kui ka GP Freestyle sõidus. Lisaks Dinale olid meie noored koolisõitjad Maria Mägi ja Ashwan U25 GPs teised, päev enne kolmandad. Lisette Kivro ja Mc Gregor J said ponide klassis kolma koha ja auhinnalisi kohti oli teisigi.
Itaalias Arezzos esindas Eestit Margareth Eikner ja sai oma uue hobusega 3* 135 cm sõidus, esimesel päeval, auhinnalise 13. koha. Lisaks tegi Margareth oma kuue aastase Hendeliga kõik puhtad sõidud ja sai kuuenda koha noorhobuste finaalsõidus.
Belgias Opglabbeekis olid meie sõitjad mitmes sõidus auhinnalistel kohtadel. Lisanna Lepmets hobusel Naan Z saavutas 120 cm sõidus 1. koha. Samuti võitsid 110 cm sõidu Jaqueline Putnik ja Heliodoro, milles teine koht läks Mart Sander Aarmale hobusel Willjam. Miia Varula ja Teun Z olid U25 klassis auhinnalisel 8. kohal.
Eesti kestvusratsutajad osalesid laupäeval Prantsusmaal Fontainebleaus toimunud CEI 1* 100 km tasemega kestvusratsutamise võistlusel. Egle Kalev saavutas hobusega Darshan Du Cam 17 osaleja seas 8. koha.

Comments are closed.