Kristina Ulrike Arme

Kristina Ulrike Arme –

EKR-5 taseme treener,

Tegevuspiirkond: Tartumaa,

Spetsialiseerumine treenerina: Ratsutamise algõpe, takistussõit, koolisõit, kolmevõistlus,

ERL ametniku kvalifikatsioon: TS rajameister III,

Tall (tallid) või klubi: Ecu Tallid OÜ, Nõo Ratsaklubi MTÜ. Annab tunde oma tallis, tuleb kutsumisel teistesse tallidesse,

URL: http://www.ecutallid.ee/

Ratsutamistundide hinnatase: 5 EUR – 20 EUR

Keeled, milles annab tunde: Soome, eesti, rootsi, taani, inglise, saksa, hispaania

Erialane haridus ja töökogemus: Pikk treenerikogemus Soomes, Taanis ja Saksamaal alates 1968.

Koolitused: Rootsi Strömsholm ratsaõpetajate pikk kursus RIK III (Ryttmästare H.Wikne koolisõidus ja Göran Casparsson takistussõidus); Saksamaal Reitinstitut v.Neindorff (Egon v. Neindorff K) ja Reitstall Werner Brumme, ( (Reitmeister W.Brumme, rõhk noorte hobuste koolitamisel ja koolisõidul); Inglismaal Talland School of Riding (Mrs. Molly Sivewright KS).

Sportlikud saavutused: Mitu aastat Soome takistussõidu ja kolmevõistluse rahvusmeeskonnas, võistelnud edukalt ka koolisõidus ning rahvusvahelisel PM- ja SM-tasemel takistussõidus kuni 160 cm ja kolmevõistluses, kolmekordne Soome Meister (TS ja 3V). Soome Kuldmärk ja Saksa Hõbemärk.

Edukaimad õpilased: Birgitte Hansen ja Tina Jacobsen (TS, Taanis), Silja Hakala (KS ja TS Soomes) , Katri Wäyrynen (TS ja 3V Soomes), Kristi Luha (TS).

Lühidalt endast ja treeningfilosoofiast: Korralik klassiline algõpetus on kogu ratsutamise ABC. Head teadmised horsemanship-ist on igale ratsutajale enesestmõistetavad! Kellel on olemas tahtmine palju õppida ja hobusega tööd teha, see jõuab kaugele. Oskused lisavad ratsaspordile turvalisust!

Omab RK eksami vastu võtmise õigust

Kontakttelefon: +372 58 052 318

E-posti aadress: kristina@ecutallid.ee