Ester Ader

Ester Ader –

EKR-3

Tegevuspiirkond: Võrumaa

Spetsialiseerumine treenerina: Ratsutamise algõpetus, kestvusratsutamine, rakendisport, voltižeerimine.

ERL või FEI ametniku kvalifikatsioon:

Tall (tallid) või klubi kus treenerina tegutseb:
Vaabina tall, tuleb kutsumisel ka teistesse tallidesse.

URL: www.vaabinatall.weebly.com

Ratsutamistundide hinnatase: kokkuleppel

Keeled, milles annan tunde: eesti

Erialane haridus ja töökogemus: Alates 1986 aastast tegelen tori tõugu hobuste kasvatamise ja õpetamisega ja lastele ratsutamise algõpetusega. 1987 alustasin rakendihobuste õpetamisega ja raskeveohobuste jõudluskatsetel osalemisega ja siiani edukalt nii noorhobuste kahevõistluses kui ka kolmevõistluses. Olen kogunud hobuste tööriistu ja õpetaud hobuseid ka neid vedama. 2015 muretsesin rakendispordi varustuse ja 2016 alustasin rakendispordi kolmevõistlustel osalemist.

Edukamad õpilased: olen tegelenud ratsutamise algõpetamisega harrastajatele ja väga noortele lastele kes hiljem jätkavad suuremates ratsabaasides.

Sportlikud saavutused: Ratsaspordi saavutused jäävad ENSV aega 2 järk; raskeveohobuste kolmevõistluse võit 2012; raskeveohobuste kahevõistluse võit 2010, 2015, 2017; rakendispordi EMV osalesin 2016, 2017

Lühidalt treeningfilosoofiast: Kõik inimesed ja hobused õpivad ja arenevad erineva kiirusega kuid õiged töövõtted ja ohutustehnika tuleb kõigil selgeks saada, isegi siis kui eesmärk pole võistlemine.

Kontakttelefon: 5292489

E-posti aadress: aderester@gmail.com