Liina Hõlpus

Liina Hõlpus,Hõlpus_Liina

EKR3 taseme treener,

Tegevuspiirkond: Harjumaa,

Spetsialiseerumine treenerina:  Ratsutamise algõpetus, Ponisport, annab tunde oma tallis,

Tall (tallid) või klubi: Suuresti Tall, Suuresti Ratsakool,

URL: http://suurestitall.ee/

Ratsutamistundide hinnatase: 10-25 eur, hinnakiri kodulehel http://suurestitall.ee/

Keeled, milles annab tunde: eesti, soome, inglise

Erialane haridus ja töökogemus: 2000-2014 Nuhja talli perenaine ja treener, alates 2014 olen Suuresti Talli omanik ja treener.
koolitused: 560 -tunnine kursus “hobusekasvatus tulutoovamaks nende kasvatajate koolitamise kaudu”; 60-tunnine kursus” Noorhobuste õpetamine ja ratsastamine”; 80-tunnine kursus “Treenerikoolitus”; Põllumajandustootja III kutsekvalifikatsioon; Olustveres 32-tunnine koolitus “hobusekasvatus”. Olen omandanud Noortelaagri kasvataja ja juhataja kvalifikatsiooni. Olen läbinud mitmed Tallinna Ülikooli poolt korraldatud erialased koolitused.

Sportlikud saavutused: Kuna võistlemine pole olnud mulle kunagi meelepärane, siis sportlikke saavutusi ette näidata pole.

Edukaimad õpilased: Theresa Dee Torjus, kes hobusel Lakay saavutas väga palju häid kohti, praegu annab ta meie tallis tunde noortele.  Reimo ja Rene Karus, kes 2015 aastal, oma esimesel Ponikarika aastal jõudsid tabeli etteotsa.

Lühidalt endast ja treeningfilosoofiast:  2014 aastal sai asutatud Suuresti Ratsakool. Ratsakooli loomine oli minu pikaajaline unistus. Minu jaoks on oluline, et õpilased saaks mitmekülgse algväljaõppe, lisaks ratsutama õppimisele saavad õpilased teooriatundides palju erinevaid teadmisi hobustest ja ratsaspordist. Soovin õpetada lapsi mitte ainult ratsutama, vaid ka armastama loomi, nende eest hoolitsema ja nendega kohusetundlikult käituma. Rohelise kaardi programm ja järgusüsteem on väga hea mõte ühtlustamaks meie ratsutajate alg- ja edasist taset. Soovin oma tallis ellu viia Rohelise Kaardi programmist aktiivse osavõtu.

Omab RK eksami vastu võtmise õigust

Kontakttelefon: 5073401

E-posti aadress: suuresti@gmail.com