Maiken Lepiste

Maiken Lepiste –

EKR-3 taseme treener,

Tegevuspiirkond: Harjumaa,

Spetsialiseerumine treenerina:  Ratsutamise algõpetus, Koolisõit, Ponisport

ERL või FEI ametniku kvalifikatsioon: – Koolisõidu kohtunik 2

Tall (tallid) või klubi: –

URL: –

Ratsutamistundide hinnatase: Hinnad kokkuleppeliselt, palun võtta ühendust.

Keeled, milles annab tunde: eesti, inglise k.

Erialane haridus ja töökogemus: Lõpetanud kiitusega Türi Tehnika- ja Maamajanduskooli hobusekasvatuse erialal. Omab treeneri ja koolisõidu kohtuniku litsentsi. Treenib ja võistleb ise erinevatel tasemetel koolisõidus ning kasutab regulaarselt välistreenereid.Töötanud Liivaku Tallides ratsastajana ja Toominga Tallis managerina. Hetkel omab ja töötab ettevõttes ML Dressage, mis tegeleb ratsaspordi edendamisega.

Edukamad õpilased:

Helena Kaal – Sisemeistri võistluste kuld laste klassis 2016,  Koolisõidusari Tulevikutähed laste klassi võitja, Eesti Meistrivõistluste pronks juuniorite klassis 2015, Eesti Meistrivõistluste VI koht laste kalssis 2015 , Eesti Meistrivõistluste IV laste klassis 2014. FEI Challenge A ja L kergema klassi võitja.

Laura-Maria Lukas – Eesti Ratsaspordiliidu edetabeli parim lapssportlane 2013, Eesti Meistrivõistluste pronks juuniorite klassis 2013, Laste Meistrivõistluste hõbe 2013, Koolisõidu Karikasarja 2013 võitja laste- kui ka juuniorite klassis. 2014 Koolisõidutähed sarja juuniorite arvestuses III koht.

Ingrid RandlahtEesti Meistrivõistlustel harrastajate klassis pronks medal 2013.

Mariann Koplimäe2014 Koolisõidutähed sarja harrastajate arvestuses II koht.

Hanna-Liisa Aasmaa – võistelnud edukalt A- ja L taseme koolisõidu ponide-, laste- kui ka juuniorite klassis 2012. Võttis osa ka ponide arvestuses Eesti Meistrivõistlustel 2012, kus saavutati IV koht.

Kerttu Kutsarstardib avatud- ja juuniorite klassides.

Isabel Kärtner– võistelnud edukalt A- kui ka L taseme koolisõidu laste- ja juuniorite klassis 2012.

Kadri Tammistu – näidanud palju häid tulemusi koolisõidus A ja L klassides.

Sportlikud saavutused: Maiken Lepiste on ennast tõestanud kui andekas noorhobuste ratsastaja, sportlane ja treener koolisõidus. Koolisõiduga tegi ta tutvust 2005 aastal tollase Eest meistri Marleen Vassili juhendamisel. 2006-2010 töötas ta Liivaku Tallides. Ta on oma teadmisis täiendanud Markus Groggreve, Alla Gladõsheva, Annike Lavingu, Angelique Maasiku, Maria Wennersrandi ning paljude teiste välistreenerite käe all. Ta on töötanud ja treeninud Taanis ja Saksamaal. Hetkel treenib ta koos Janne Bergh´ga.
Ta näidanud oma võimeid noorhobuste ratsastajana mitmete Eesti Noorhobuste Tshempionaadi ja Eesti Koolisõidu Karikasarja klasside võitudega.
Maiken võttis osa ka Maailma Noorhobuste Tshempionaadist Verdenis 2009 ning 2015 aastal. 2011- 2012 aastal võistles ta edukalt M ja R klassis.

Omab RK eksami vastu võtmise õigust

Kontakttelefon:  +372 53817867

E-posti aadress: maiken.lepiste@gmail.com