Nicolai Skjoldby

Nicolai Skjoldby –

EKR-3 taseme treener,

Tegevuspiirkond: Viljandimaa,

Spetsialiseerumine treenerina:  Ratsutamise algõpetus, koolisõit,

Tall (tallid) või klubi: Liivaku Tallid,

URL: http://liivaku.ee/

Ratsutamistundide hinnatase: 15 EUR

Keeled, milles annab tunde: Eesti, inglise, taani

Erialane haridus ja töökogemus: Alustasin ratsutamist 8-aastasena Mattsoni Ratsakoolis Kopenhaagenis klassikalise ratsutamise meistrite Knud Peterseni and Pommer Pederseni käe all.

Hiljem klubis „Sportsrideklubben“, mis asutati aastal 1900 ning on sealt kasvanud Taani suurimaks 2000 liikmega ratsaspordiklubiks.

Alates aastast 2000 olen Liivaku Hobusekasvatuse omanik. Meil on tallides tavaliselt 50-80 hobust, nendest treeningus on 15-30. Töötan nii hobuste kui ratsanikega, treeneritena on mulle suureks abiks olnud James Caudrey ja Grete Barake.

Sportlikud saavutused: Viimase kümne aasta jooksul pole eriti palju võistelnud, sest olen aidanud teistel ratsanikel meie hobustega võistlusteks valmistuda. Ise olen siiski võistelnud koolisõidus raskema L tasemeni (61%). Alates 2012 plaanin ka ise rohkem ratsutada ja võistelda.

Lühidalt endast ja treeningfilosoofiast: Meie ajastul jaotatakse koolisõit tinglikult kaheks: „võistluskoolisõit“ ja „klassikaline koolisõit“. Võistluskoolisõit peaks siiski toimima klassikalise koolisõidu traditsioonide järgi, s.t. hobuse ja ratsaniku omavaheline läbisaamine peab põhinema vastastikkusel usaldusel ning koostöötahtel.

Omab RK eksami vastu võtmise õigust

Kontakttelefon:  5224994

E-posti aadress: ns@liivaku.ee