Annike Laving

Annike Laving –

EKR-3 taseme treener,

Tegevuspiirkond: Tallinn, Harjumaa,

Spetsialiseerumine treenerina: Koolisõit,

ERL või FEI ametniku kvalifikatsioon: ERL Koolisõidukohtunik 3, NH, GP; ERL korrapidaja

Tall (tallid) või klubi kus treenerina tegutseb: Rahula tall. Annab tunde oma tallis, tuleb kutsumisel ka teistesse tallidesse

Ratsutamistundide hinnatase: 15-20 eur individuaaltund

Keeled, milles annab tunde: eesti, inglise, soome, vene

Erialane haridus ja töökogemus: Ratsutamistreeninguid olen andnud viimased 5 aastat oma põhitöö kõrvalt. Olen osalenud erinevatel kursustel ja kliinikutes Eestis ja Soomes ning osalesin ka 2009 aastal FEI kohtunike koolitusel Hispaanias.

Edukamad õpilased: Ruudu Soo, parim juunior koolisõidus 2011.

Sportlikud saavutused: Võistelnud takistussõidus ja koolisõidus.

Lühidalt endast ja treeningfilosoofiast: Minu jaoks on ülimalt oluline hobuse heaolu. Seega pööran tähelepanu mitte ainult treeningtundidele, vaid tähelepanu saab ka hobune: tema toitumine, tervis, varustuse sobivus jms.

Ratsanike juures pööran palju tähelepanu korrektsele istakule ja istakuvigade parandamisele. Tänu kohtunikutööle ja isiklikule võistluskogemusele oskan aidata ka võistlusteks ettevalmistamise juures. Olen koostööd teinud ka kolmevõistlejate ja takistussõitjatega, aidates neid ratsastuse poole pealt.

Lisaks pööran palju tähelepanu ka erinevatele kordetamis-võimalustele, näiteks topeltkordetamine on suurepärane treeningvahend hobuse treenimiseks.
Eelistan anda indivudaaltunde, siis on ka õpilasel sellest kõige rohkem kasu. Laste, ponide ning noorhobuste puhul võib treeningtunnis olla ka 2-3 ratsanikku.

Omab RK eksami vastu võtmise õigust.

Kontakttelefon: 56661122

E-posti aadress: alaving73@gmail.com